Dr. Füsun Sayek anıldı

Tarih : 13 Kasım 2017

füsun-sayek1

Aramızdan ayrılışının on birinci yılında Türk Tabipleri Birliği Merkez Konseyi eski başkanlarından Dr. Füsun Sayek, TTB’de düzenlenen etkinlikle anıldı.

Hekim Postası

Dr. Füsun Sayek’i anmak için 16 Ekim 2017 akşamı gerçekleştirilen etkinlik, TTB Genel Sekreteri Dr. Sezai Berber’in açış konuşmasıyla başladı. Dr. Füsun Sayek’in TTB ortamına kattığı mesleki, insani ve örgütsel değerlerden söz eden Berber, TTB olarak bu değerlere sahip çıkmayı sürdüreceklerini söyledi.
Berber’in konuşmasının ardından anma programına yönelik olarak hazırlanan “Mezuniyet Öncesi Tıp Eğitimi Araştırmaları: Öğrenci Katılımı” başlıklı sunuma geçildi. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Şevkat Bahar Özvarış ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi Cem Müderrisoğlu’nun konuşmacı olduğu sunumda, tıp eğitiminde öğrenci görüşlerinin yeri ele alındı. Sunumların ardından Füsun Sayek’in kızı Selin Sayek Böke, duygularını paylaştı. Etkinliğe Füsun Sayek’in eşi Prof. Dr. İskender Sayek, ailesi, yakınları, meslektaşları TTB ve Ankara Tabip Odası’ndan  temsilciler ve tıp fakültesi öğrencileri katıldı.

PaylaşShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Arşivler